Schowek
Schowek

Reklama

Dołącz do jednego z pierwszych serwisów o tematyce szeroko rozumianej opieki nad osobami starszymi, przewlekle chorymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Śląska!

 

W ramach abonamentu otrzymujesz od nas:

Dostęp on-line do oferty i możliwość jej aktualizacji po  uprzednim kontakcie z nami

Dzięki temu, możesz zmieniać swój opis, dodatkowe udogodnienia czy zdjęcia i na bieżąco dostosowywać całą ofertę do potrzeb klientów.

Możliwość umieszczania rozbudowanej galerii zdjęć oraz filmów video

Do swojej oferty możesz dodawać zdjęcia oraz filmy video! Pamiętaj, że Twoi potencjalni klienci bardzo cenią sobie możliwość obejrzenia Twojej placówki zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz.

Prezentacja placówki na mapie

Dzięki możliwości zaznaczenia obiektu na mapie, klienci będą mogli – z poziomu Twojej oferty w serwisie – wyznaczyć trasę dojazdu do Twojej placówki.

Kontakt zainteresowanych Twoją ofertą poprzez formularz zapytania

Na każdej podstronie Twojej oferty umieszczamy prosty i intuicyjny formularz kontaktowy, dzięki któremu użytkownicy mogą bezpośrednio zapytać o szczegóły Twojej oferty.

Profesjonalną pomoc Biura Obsługi Klienta

Czuwamy nad Tobą – jeśli będziesz miał pytania bądź problemy ze swoją prezentacją w serwisie, skontaktuj się z nami: 506-250-615 lub 509-356-251 opieka@silesia.pl. Pracujemy w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku.

Indywidualne wsparcie w promocji placówki przez Centrum doradztwa          

Dotyczy abonamentu na okres 12 miesięcy.

Dostępne abonamenty:

Plan roczny

  • okres 12 miesięcy
  • możliwość aktualizacji oferty
  • galeria zdjęć
  • video
  • prezentacja placówki na mapie
  • formularz zapytania
  • pomoc Biura Obsługi Klienta
  • indywidualne wsparcie w promocji

600 zł netto

Pobierz wzór zlecenia

Możliwości dodatkowej reklamy:

Reklama w formie banerów reklamujących Twój obiekt

Jeśli chcesz być bardziej widoczny dla użytkowników naszego serwisu możesz wykupić u nas dodatkowy boks reklamujący Twój obiekt – będzie on widoczny na głównej stronie lub podstronie serwisu.

Reklama w formie indywidualnej promocji w placówkach medycznych reklamujących Twój obiekt

Redakcja  serwisu www.opiekasilesia.pl oferuje aktywną kampanię Informacyjną na terenie szpitali oraz poradni na terenie Śląska,  Celem kampanii jest promocja placówek opiekuńczych i opiekuńczo-leczniczych oraz szerokie dotarcie z informacją o pierwszej na ternie województwa Śląskiego internetowej bazie promującej tego typu ośrodki jaką jest portal Opiekasilesia.pl.

Forma Kampanii to indywidualna, długofalowa promocja oraz ekspozycja ulotek jak również plakatów na terenie placówek szpitalnych, w miejscach ogólnodostępnych takich jak : tablice informacyjne, wybrane oddziały, izby przyjęć itp.

Proponujemy udział w Kampaniach plakatowych oraz ulotkowych na terenie szpitali, aptek oraz przychodni na terenie całego województwa Śląskiego.